Contact Form 7 - HU - v 4.1 - en to hu_HU translation catalogue (271 entries)

en: %s ago
hu_HU: %s telt el a bejegyzés óta

en: (required)
hu_HU: (kötelező)

en: (select language)
hu_HU: (nyelv választása)

en: * One choice per line.
hu_HU: * Egy sor = egy választási lehetőség

en: * That means visitor who accepts the term unchecks it.
hu_HU: * Azt jelenti, hogy a látogató, aki elfogadja, annak ki kell kapcsolnia.

en: * quiz|answer (e.g. 1+1=?|2)
hu_HU: * Kvíz|válasz (pl.: 1+1=?|2)

en: <a href="http://contactform7.com/docs/" target="_blank">Docs</a>
hu_HU: <a href="http://contactform7.com/docs/" target="_blank">Dokumentáció</a>

en: <a href="http://contactform7.com/faq/" target="_blank">FAQ</a>
hu_HU: <a href="http://contactform7.com/faq/" target="_blank">GYIK</a>

en: <a href="http://contactform7.com/support/" target="_blank">Support</a>
hu_HU: <a href="http://contactform7.com/support/" target="_blank">Segítség</a>

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
hu_HU: <code>%1$s</code>, a<code>WPCF7_ContactForm</code> egyik része <strong>a továbbiakban már nem érhető el</strong>, helyette használjuk a <code>%2$s</code> eljárást.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
hu_HU: <strong>Haladó beállítások</strong> az a hely, ahol az adott kapcsolati űrlap viselkedését lehet testre szabni kódrészletek hozzáadásával.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
hu_HU: A <strong>Contact Form 7 %1$s verzuója a WordPress %2$s, vagy magasabb verzióját igényli.</strong> Szükség esetén <a href="%3$s">frissítsük a WordPresst</a>.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
hu_HU: <strong>kettőzés</strong> - gy meglévő űrlap másolása, klónozása. A másolt űrlap örökli az eredeti űrlap valamennyi beállítását, tulajdonságát, csak az azonosítójuk (ID) különbözik.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
hu_HU: <strong>Szerkesztés</strong> - A kapcsolati űrlap szerkesztő képernyőjére mutat. A felület úgy is elérhető, ha a kapcsolati űrlap címsorára kattintunk.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
hu_HU: <strong>Űrlap</strong>, amely egy HTML űrlap tartalma. Egy űrlap elemen beül megengedett HTML elemek szabadon használhatóak, és itt érhető el a Contact Form 'form-tags' is.

en: <strong>Jetpack may cause problems for other plugins in certain cases.</strong> <a href="%s" target="_blank">See how to avoid it.</a>
hu_HU: <strong>A Jetpack bizonyos esetekben problémát jelenthet néhány bővítmény számára.</strong> <a href="%s" target="_blank">Nézzük meg, miként kerülhető el.</a>

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
hu_HU: <strong>Eail (2)</strong> egy bővített sablonminta, amely az Email-ben leírtakhoz hasonlóan működik. A különbség annyi, hogy az Email (2) csak akkor küldi ki a levelet, ha az Email küldése sikeres volt.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
hu_HU: <strong>Email</strong> kezeli az email mintasablont (fejrészeket és az üzenet testet), amelyet a kapcsolati űrlap ki fog küldeni, ha a felhasználó a küldés gombra kattint. itt használható a Contact Form 'mail-tags' is.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
hu_HU: <strong>Címsor</strong>, a kapcsolati űrlap elnevezése, amely csak címkeként van használva (amolyan emlékeztető), és szerkeszthető.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
hu_HU: Egy 'form-tag' egy rövidkód, amely szögletes zárójelekbe van foglalva, és így helyezzük az űrlap tartalmai közé. Egy 'form-tag' általánosságban egy beviteli mezőt jelent, és négy részből tevődik össze: típus, név, beállítások és értékek. A Contact Form 7 számos 'form-tg' típust támogat, mint pl. szöveg-, szám-, dátum-mezőket, ellenőrző dobozt, rádió gombokat, fájlfeltöltés mezőt, CAPTCHA-t, és kvíz mezőt.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
hu_HU: A 'mail-tag' úgyszintén egy szögletes zárójelbe foglalt rövidkód, amely az Email és az Email (2) mezőknél használható. Egy 'mail-tag' a felhasználó által a megfelelő "form-tag' számára bevitt értéket képviseli

en: Acceptable file types
hu_HU: Feltölthető fájl típusok

en: Acceptance
hu_HU: Elfogadás

en: Add New
hu_HU: Új űrlap létrehozása

en: Add New Contact Form
hu_HU: Új kapcsolat-űrlap létrehozása

en: Adding A New Contact Form
hu_HU: Új kapcsolatiűrlap létrehozása

en: Additional Settings
hu_HU: További beállítások

en: Additional headers:
hu_HU: További fejlécek:

en: Admin Screen
hu_HU: Adminisztrációs képernyő

en: Afrikaans
hu_HU: afrikai

en: Albanian
hu_HU: albán

en: Allow multiple selections?
hu_HU: Engedélyezett a többes választás?

en: And, put this code into the File Attachments field below.
hu_HU: és ezt a kódot az alul lévő Fájlmelléklet-mezőbe kell illeszteni.

en: And, put this code into the Mail fields below.
hu_HU: és ez a kód alul, az Email-mezőbe kerüljön be.

en: Arabic
hu_HU: arab

en: Armenian
hu_HU: örmény

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Available Actions
hu_HU: Lehetséges műveletek

en: Azerbaijani
hu_HU: azerbajdzsán

en: Background color
hu_HU: Háttérszín

en: Bangla
hu_HU: bangla

en: Basque
hu_HU: baszk

en: Belarusian
hu_HU: belorusz

en: Bosnian
hu_HU: bosnyák

en: Bulgarian
hu_HU: bulgár

en: Catalan
hu_HU: katalán

en: Central Kurdish
hu_HU: központi kurd

en: Checkboxes
hu_HU: Jelölődobozok

en: Chinese (China)
hu_HU: kínai (Kína)

en: Chinese (Taiwan)
hu_HU: kínai (Tajvan)

en: Choices
hu_HU: Választás

en: Contact
hu_HU: Kapcsolat

en: Contact Form
hu_HU: Kapcsolati űrlap

en: Contact Form 7 Needs Your Support
hu_HU: Contact Form 7 bővítménynek szüksége van támogatásra

en: Contact Forms
hu_HU: Kapcsolati űrlapok

en: Contact form %d
hu_HU: %d kapcsolati űrlap

en: Contact form created.
hu_HU: Kapcsolati űrlap létrehozva.

en: Contact form deleted.
hu_HU: Kapcsolati űrlap törölve.

en: Contact form saved.
hu_HU: Kapcsolati űrlap elmentve.

en: Copy this code and paste it into the form left.
hu_HU: Ezt a kódot az űrlap bal oldali részébe másoljuk.

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
hu_HU: Másoljuk ki az alábbi kódot és illesszük be a kívánt bejegyzésbe, oldalra, vagy szöveg-widget tartalomba. (Rákattintás, majd Ctrl+C és a kívánt helyen Ctrl+V)

en: Croatian
hu_HU: horvát

en: Czech
hu_HU: cseh

en: Danish
hu_HU: dán

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date format seems invalid.
hu_HU: Úgy tűnik, a megadott dátum formátuma nem megfelelő.

en: Date format that the sender entered is invalid
hu_HU: A küldő által megadott dátum-formátum helytelen.

en: Date is earlier than minimum limit
hu_HU: A dátum a minimális értéknél korábbi.

en: Date is later than maximum limit
hu_HU: A dátum későbbi, mint a megadott maximum.

en: Default value
hu_HU: Alapértelmezett érték

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Did You Know?
hu_HU: Erről tudtunk?

en: Dismiss
hu_HU: Bezárás

en: Docs
hu_HU: Dokumentum (angol)

en: Donate
hu_HU: Adomány

en: Drop-down menu
hu_HU: Legördülő menü

en: Duplicate
hu_HU: Kettőzés

en: Dutch
hu_HU: holland

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit &#8220;%s&#8221;
hu_HU: &#8220;%s&#8221; szerkesztése

en: Edit Contact Form
hu_HU: Kapcsolati űrlap szerkesztése

en: Email address seems invalid.
hu_HU: Úgy tűnik, a megadott email cím nem szabványos.

en: Email address that the sender entered is invalid
hu_HU: A küldő által megadott email cím nem tűnik szabványosnak...

en: English (United States)
hu_HU: angol (Egyesült Államok)

en: Error in deleting.
hu_HU: Hiba törlés közben....

en: Esperanto
hu_HU: eszperantó

en: Estonian
hu_HU: észt

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
hu_HU: Üres mail-tag-ekkel történő sorok kizárása a kimenetből

en: FAQ
hu_HU: GYIK (angol)

en: Failed to send your message. Please try later or contact the administrator by another method.
hu_HU: Hiba történt az üzenetküldés során. A küldést később próbáljuk meg ismételten, amennyiben az is sikertelen, küldjünk egy emailt a rendszergazdának.

en: Failed to upload file.
hu_HU: Fájlfeltöltési hiba.

en: Failed to upload file. Error occurred.
hu_HU: Fájlfeltöltési hiba.

en: File attachments:
hu_HU: Fájlmelléklet:

en: File size limit
hu_HU: Feltölthető fájl mérete

en: File upload
hu_HU: Fájlfeltöltés

en: Finnish
hu_HU: finn

en: For image
hu_HU: képnek

en: For input field
hu_HU: beíró mezőnek

en: For more information:
hu_HU: További információk:

en: Foreground color
hu_HU: Előtér színe

en: Form
hu_HU: Űrlap

en: Form-tags
hu_HU: Űrlap címkék

en: French (France)
hu_HU: francia (Franciaország)

en: From:
hu_HU: Feladó:

en: From: %s
hu_HU: Feladó: %s

en: Galician
hu_HU: gall

en: Generate Tag
hu_HU: Címke létrehozása

en: Georgian
hu_HU: georgián

en: German
hu_HU: német

en: Get Started
hu_HU: Kezdjünk neki...

en: Getting Started with Contact Form 7
hu_HU: Contact Form 7 kezdeti lépések

en: Greek
hu_HU: görög

en: Gujarati
hu_HU: gujarati

en: Haitian
hu_HU: haiti

en: Hebrew
hu_HU: zsidó

en: Hindi
hu_HU: indiai

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
hu_HU: A kapcsolati űrlap lista bármelyik sora fölé húzva a mutatót, meg fog jelenni egy művelei hivatkozás, amellyel az űrlap kezelése elérhető. A következő műveleteket lehet végrehajtani:

en: How Tags Work
hu_HU: Hogyan működnek a tag-ek?

en: Hungarian
hu_HU: magyar (Magyarország)

en: Image settings
hu_HU: Képbeállítások

en: Image size
hu_HU: Képméret

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
hu_HU: <strong>Üzenetek</strong> az a rész, ahol a kapcsolati űrlapok használatához szükséges különféle üzenetek szerkeszthetőek. Ezek az üzenetek  rövidek, mint pl. egy érvényesítési hibaüzenetet lát a felhasználó, ha nem tölti ki a kötelező mezőt.

en: Indian Bengali
hu_HU: indiai bengáli

en: Indonesian
hu_HU: indonéz

en: Input field settings
hu_HU: Beíró-mezők beállításai

en: Insert a blank item as the first option?
hu_HU: Első helyre illeszzünk be egy üres mezőt?

en: Irish
hu_HU: Ír

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you. If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider making a donation.
hu_HU: Nagyon keményen dolgozunk a bővítmény további fejlesztésén és a támogatás nyújtásán, amely nem menne a felhasználók segítsége nélkül. Amennyiben hasznosnak és használhatónak tarjuk a Contact Form 7 bővítményt, és lehetőségünk is van rá, ne felejtsük el némi adománnyal támogatni a szerzőt.

en: Italian
hu_HU: olasz

en: Japanese
hu_HU: japán

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
hu_HU: Egy újabb kapcsolati űrlap bővítmény. Egyszerű, de rugalmas.

en: Korean
hu_HU: koreai

en: Label
hu_HU: Címke

en: Large
hu_HU: Nagy

en: Latvian
hu_HU: lett

en: Lithuanian
hu_HU: litván

en: Macedonian
hu_HU: macedon

en: Mail
hu_HU: Email

en: Mail (2)
hu_HU: Email (2)

en: Mail-tags
hu_HU: Email címkék

en: Make checkboxes exclusive?
hu_HU: Kizárólag ellenőrződobozt készítsen?

en: Make this checkbox checked by default?
hu_HU: A jelölődobozt alapbeállításként megjelöltként állítsuk be?

en: Make this checkbox work inversely?
hu_HU: Működjön ez a jelölődoboz fordítva?

en: Malay
hu_HU: maláj

en: Malayalam
hu_HU: malayalam

en: Maltese
hu_HU: máltai

en: Medium
hu_HU: Közepes

en: Message Body:
hu_HU: Üzenet törzse:

en: Message body:
hu_HU: Üzenet törzse:

en: Messages
hu_HU: Üzenetek

en: Name
hu_HU: Név

en: Norwegian (Bokmål)
hu_HU: norvég ( (Bokmål)

en: Note: To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.
hu_HU: Megjegyzés: A CAPTCHA használatához a <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/" target="_blank">Really Simple CAPTCHA</a> bővítményt kell telepíteni.

en: Number (slider)
hu_HU: Szám (csúszka)

en: Number (spinbox)
hu_HU: Szám (spinbox)

en: Number format seems invalid.
hu_HU: Úgy tűnik, a megadott szám formátuma nem megfelelő.

en: Number format that the sender entered is invalid
hu_HU: A küldő által megadott szám-formátum helytelen.

en: Number is larger than maximum limit
hu_HU: A szám nagyobb a maximális értéknél

en: Number is smaller than minimum limit
hu_HU: A szám a minimális értéknél kisebb

en: Old code is also available.
hu_HU: A régi kód is elérhető.

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
hu_HU: Ezen a képernyőna kapcsolati űrlap szerkeszthető. Egy kapcsolati űrlap a következő összetevőket tartalmazza:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
hu_HU: Ezen a képernyőn a Vontact Form 7 által szolgáltatott össze űrlaps kezelése elvégezhető. Az űrlapok lehetséges száma nem korlátozott. Minden egyes űrlap rendelkezik egy azonosítóval (ID) és tartozik hozzá egy rövidkód ([contact-form-7 ...]). Egy kapcsolati űrlap beillesztése egy odalra vagy bejegyzésbe egyszerűen azt jelenti, hogy az adott rövidkódot be kell illeszteni a kívánt helyre.

en: Or
hu_HU:  vagy

en: Overview
hu_HU: Áttekintés

en: Persian
hu_HU: perzsa

en: Please accept the terms to proceed.
hu_HU: A művelet befejezéséhez a feltételeket el kell fogadni.

en: Please fill in the required field.
hu_HU: Valamennyi kötelező mezőt ki kell tölteni

en: Polish
hu_HU: lengyel

en: Portuguese (Brazil)
hu_HU: portugál (Brazília)

en: Portuguese (Portugal)
hu_HU: portugál (Portugália)

en: Punjabi
hu_HU: pandzsabi

en: Put a label first, a checkbox last?
hu_HU: Előszőr egy címke, majd utána az ellenőrződoboz kerüljön bele?

en: Quiz
hu_HU: Kvíz

en: Quizzes
hu_HU: Kvíz

en: Radio buttons
hu_HU: Rádiógomb

en: Required field?
hu_HU: Kötelező mező?

en: Romanian
hu_HU: román

en: Russian
hu_HU: orosz

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Save Messages with Flamingo
hu_HU: Üzenetek mentése a Flamingo-val

en: Search Contact Forms
hu_HU: Kapcsolati űrlap keresése

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
hu_HU: &#8220;%s&#8221; kifejezésre történő keresés eredménye

en: Selectable Recipient with Pipes
hu_HU: Választható címzettek (Pipes)

en: Send
hu_HU: Küldés

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
hu_HU: A feladó nem adott korrekt választ a kvíz-kérdésre

en: Sender's message was failed to send
hu_HU: A feladó üzenetének elküldése sikertelen.

en: Sender's message was sent successfully
hu_HU: A feladó üzenete sikeresen elküldve.

en: Sending ...
hu_HU: Küldés....

en: Serbian
hu_HU: szerb

en: Setting Up Mail
hu_HU: Email beállítások

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Shortcode
hu_HU: Rövidkód

en: Show all messages
hu_HU: Összes üzenet mutatása

en: Sinhala
hu_HU: sinhala

en: Slovak
hu_HU: szlovák

en: Slovene
hu_HU: szlovén

en: Small
hu_HU: Kicsi

en: Spam Filtering with Akismet
hu_HU: Spam szűrés az Akismettel

en: Spanish (Spain)
hu_HU: spanyol (Spanyolország)

en: Subject
hu_HU: Tárgy

en: Subject:
hu_HU: Tárgy:

en: Subject: %s
hu_HU: Tárgy: %s

en: Submission was referred to as spam
hu_HU: A beküldés spam-ként került megjelölésre.

en: Submit button
hu_HU: Küldés gomb

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Swedish
hu_HU: svéd

en: Tagalog
hu_HU: filippínó

en: Tamil
hu_HU: tamil

en: Telephone number
hu_HU: Telefonszám

en: Telephone number seems invalid.
hu_HU: Úgy tűnik, a megadott telefonszám nem megfelelő.

en: Telephone number that the sender entered is invalid
hu_HU: A küldő által megadott telefonszám hibásnak tűnik.

en: Text area
hu_HU: Szövegterület

en: Text field
hu_HU: Szövegmező

en: Thai
hu_HU: thai

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
hu_HU: A megadott CAPTCHA karakterek nem egyeznek

en: There are also special mail-tags that have specific names, but don&#8217;t have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
hu_HU: Vannak speciális 'mail-tag'-ek, amelyeknek speciális nevük van, de másban eltérnek a 'form-tag'-ektől. Ezeket általában a küldéskor használt metainformációkat jelentik, mint pl. a küldő IP címe, vagy az oldal URL címe.

en: There are terms that the sender must accept
hu_HU: Használat feltételhez van kötva, amelyet a feladónak el kell fogadni

en: There is a field that the sender must fill in
hu_HU: A mezőt a feladónak adattal kell töltenie

en: There is a field that the user input is longer than the maximum allowed length
hu_HU: Ebben a mezőben a bevitt adat hosszabb, mint az engedélyezett legnagyobb méret

en: There is a field that the user input is shorter than the minimum allowed length
hu_HU: Ebben a mezőben a bevitt adat rövidebb, mint az előírt legkisebb méret

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
hu_HU: Ez a kapcsolati űrlap tartalmazza a CAPTCHA mezőket, de a szükséges könyvtárak (GD és FreeType) a szerveren nem érhetőek el.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
hu_HU: Ez a kapcsolati űrlap tartalmazza a CAPTCHA mezőt, de a fájlok mappája (%s) nem létezik, vagy nem írható. A mappa kézzel létrehozható, vagy módosítani kell a tulajdonosi jogokat.

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
hu_HU: Ez a kapcsolati űrlap tartalmazza a fájlfeltöltési mezőt, de a fájlok mappája (%s) nem létezik, vagy nem írható. A mappa kézzel létrehozható, vagy módosítani kell a tulajdonosi jogokat.

en: This date is too early.
hu_HU: ez a dátum túl korai.

en: This date is too late.
hu_HU: Ez a dátum túl késői.

en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
hu_HU: Az üzenet a(z) %1$s (%2$s) kapcsolati űrlap felhasználásával kerül továbbításra

en: This field requires author's URL
hu_HU: Kötelező a szerző URL-címét megadni

en: This field requires author's email address
hu_HU: Kötelező a szerző email címét megadni

en: This field requires author's name
hu_HU: A szerző nevét kötelező megadni

en: This file is too large.
hu_HU: Túl nagy méretű fájl.

en: This file type is not allowed.
hu_HU: A fájltípus feltöltése nem engedélyezett.

en: This input is too long.
hu_HU: Ez a bemenet túl hosszú

en: This input is too short.
hu_HU: Túl rövid a bemenet

en: This number is too large.
hu_HU: Ez a szám túl nagy.

en: This number is too small.
hu_HU: ez a szám túl kicsi.

en: Title
hu_HU: Címsor

en: To use CAPTCHA, you need <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin installed.
hu_HU: A CAPTCHA használatához a <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/" target="_blank">Really Simple CAPTCHA</a> bővítményt kell telepíteni.

en: To:
hu_HU: Címzett:

en: Tracking with Google Analytics
hu_HU: Követés a Google Analytics használatával

en: Turkish
hu_HU: török

en: URL seems invalid.
hu_HU: Az URL cím hibásnak tűnik.

en: URL that the sender entered is invalid
hu_HU: A küldő által megadott URL cím nem tűnik szabványosnak...

en: Ukrainian
hu_HU: ukrán

en: Untitled
hu_HU: Névtelen

en: Uploaded file is not allowed file type
hu_HU: A feltöltött fájl típusa nem engedélyezett

en: Uploaded file is too large
hu_HU: A feltöltött fájl túl nagy méretű

en: Uploading a file fails for PHP error
hu_HU: A feltöltendő fájl PHP-hibát okoz

en: Uploading a file fails for any reason
hu_HU: A feltöltendő fájl valamelyik szabályt megszegi

en: Use HTML content type
hu_HU: HTML típusú tartalom használata

en: Use mail (2)
hu_HU: Email (2) használat

en: Use the default language (%s)
hu_HU: Alapértelmezett nyelv használata (%s)

en: Use this text as placeholder?
hu_HU: Használjuk ezt a szöveget helyőrzőként?

en: Validation errors occurred
hu_HU: Érvényesítési hiba!

en: Validation errors occurred. Please confirm the fields and submit it again.
hu_HU: Sikertelen ellenőrzés. Kérjük a mezőt (helyesen) kitölteni és a küldést megismételni.

en: Vietnamese
hu_HU: vietnami

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you don&#8217;t need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
hu_HU: Mivel a 'form-tag'-ek viszonylag komplex szintaxissal rendelkeznek, nincs szükség ismerni a felépítésüket, egyszerűen a < strong>Tag létrehozása</strong> gombot kell használni ezen a képernyőn.

en: Wrap each item with <label> tag?
hu_HU: Mindegyik tétel <label> tag-gel legyen ellátva?

en: Y/m/d
hu_HU: Y-m-d

en: Y/m/d g:i:s A
hu_HU: Y-m-d  H:i

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hu_HU: Biztos, hogy véglegesen töröljük a kiválasztott kapcsolati űrlapot?
     'Megszakítás', ha nem, vagy 'OK', ha törölhető.

en: You are not allowed to delete this item.
hu_HU: Nincs megfelelő jogosultság ezen tétel törléséhez.

en: You are not allowed to edit this item.
hu_HU: Nincs megfelelő jogosultság ezen tétel szerkesztéséhez.

en: You can add a new contact form on this screen. You can create a contact form in your language, which is set WordPress local settings, or in a language that you select from available options.
hu_HU: Ezen a képernyőn egy új kapcsolati űrlap hozható létre. Az űrlap létrehozható saját nyelvünkön, amely' nyelv a WordPress beállításban szerepel, de lehetőség van arra is, hogy másik nyelvet válasszunk az űrlap létrehozásakor.

en: Your Email
hu_HU: Email cím

en: Your Message
hu_HU: Üzenet

en: Your Name
hu_HU: Név

en: Your answer is not correct.
hu_HU: Az adott válasz nem megfelelő.

en: Your entered code is incorrect.
hu_HU: A beírt kód téves

en: Your message was sent successfully. Thanks.
hu_HU: Az üzenet sikeresen küldésre került. Köszönjük szépen!

en: bytes
hu_HU: byte

en: optional
hu_HU: választható
